MENU
Jesteś tutaj: Oferta Konsultacje Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne

Badania lekarskie

 

Każda dieta, jak i plan treningowy muszą zaczynać się od badań laboratoryjnych. Nierzadko pozwalają wskazać przyczynę długotrwałych zmagań z naszą sylwetką, które nie przynosiły zamierzonego efektu. Ich wynik może nie tylko określić, czy nasz organizm ma odpowiednio zbilansowaną gospodarkę mineralną, ale również mówi nam o zmianach hormonalnych.

Każdy jadłospis i plan treningowy dobieramy indywidualnie pod daną osobę. Aby mieć pewność, że przynoszą one pozytywne efekty, to takie badania laboratoryjne musimy regularnie powtarzać, dzięki czemu ciągle mamy pełną kontrolę nad stanem zdrowia. Jest to niezwykle ważne, głównie dla osób, które mają anemię, cukrzycę lub problemy z hormonami tarczycy. Są to bardzo popularne schorzenia, które często wykrywa się właśnie podczas rutynowych badań, a wymagają kilku modyfikacji diety, wprowadzenia odpowiedniej suplementacji, czy odpowiedniego planu treningowego.

 

Dzięki temu, że współpracujemy z laboratorium Alab mamy możliwość szybkiego podglądu wyników badań laboratoryjnych oraz monitorowania ich na bieżąco, podczas całego cyklu treningowego.

 

Badania, które zlecam, to między innymi:

Morfologia krwi
Próby wątrobowe (ALT, ASP)
Bilurbina
Profil lipidowy (HDL, LDL, triglicerydy)
Kreatynina w surowicy
Kwas moczowy w surowicy
Białko CRP
Insulina na czczo
Glukoza na czczo

Potrzebujesz skonsultować się z dietetykiem klinicznym? Zapraszam do konsultacji 

Przejdź do konsultacji

Przejdź do pakietu badań

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, a my powiadomimy Cię automatycznie o nowościach.