MENU
Jesteś tutaj: Oferta Konsultacje Konsultacja dla par

Konsultacja dla par

Konsultacje dla par

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rozpoczęcie treningów wiąże się ze zmianą diety, co wpływa na życie całej rodziny. Zmiana jadłospisu lub konieczność zagospodarowania czasu, tak by nie zaburzyć wspólnych relacji, to bardzo częsta przyczyna, że wiele osób się poddaje w drodze do idealnego ciała.

Staramy się rozwiązać ten problem, dając możliwość konsultacji, planów treningowych oraz stworzenia diety dla par, co bardzo ułatwi wam życie. Dobierzemy dla was takie rozwiązania, które pogodzą nawet indywidualne plany ćwiczeń, jak i żywieniowe.

 

 

Dieta dla par

Fakt, że wyniki badań, jak i analiza składu ciała każdego z osobna będzie się różnić, nie stoi na przeszkodzie do tego, by ułożyć taką dietę, która sprawdzi się dla par. Na myśli mamy tu kwestię tego, że jadłospis będzie bardzo zbliżony do siebie. Będą oczywiście pewne modyfikacje, ale w ogólnym rozrachunku dania nie będą się bardzo od siebie różnić. To nie tylko ułatwi wam gotowanie, ale również zaoszczędzi bardzo dużo pieniędzy i zachodu, z ciągłym zapełnianiem lodówki, co zwykle ma miejsce przy dwóch skrajnych potrzebach żywieniowych.

 

Trening dla par

Nawet najbardziej zróżnicowany rozkład ćwiczeń nie jest przeszkodą, aby trening w przypadku par zakładał podobny czas i częstotliwość jego wykonywania. Z naszą pomocą będziecie mogli razem ćwiczyć podczas jednej sesji — niekoniecznie te same ćwiczenia, ale pod stałym nadzorem, którym obejmiemy równo każde z was.

Potrzebujesz skonsultować się z dietetykiem klinicznym? Zapraszam do konsultacji 

Przejdź do konsultacji

Zobacz moje diety gotowe

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, a my powiadomimy Cię automatycznie o nowościach.